SUDBURY DISTRICT SECONDARY SCHOOLS' ATHLETIC ASSOCIATION
Athlete of the Week Summary

2003-2004 SEASON

NAME & PICTURE
NAME & PICTURE
NAME & PICTURE

Jessica Gosselin - ES du Sacré-Coeur

Stephen Gravel - Lo-Ellen Park SS

Roddy MacLeod - Confederation SS

Melissa Chenier - Marymount Academy

John Wylie - Chelmsford VDCS

Paige Leclerc - Lockerby CS

Randy Sauve - Lasalle SS

Melanie Morrisette - Sudbury Secondary

Daniel Beaudry - ESC L'Horizon

Cheryl Renaud - Lively DSS

Will Terris - St Benedict CSS

Mylaine Mageau - College Notre Dame

Nic Charlemagne - St Charles College

Rebecca Johnston - Lo-Ellen Park SS

Steven O'Brien - ES Hanmer

Vanessa Labine -Confederation SS

ES du Sacré-Coeur

Josée Pitre - Rivière-des-Français

Elizabeth Michael - Macdonald Cartier

Marc - Frappier - College Notre Dame

Lisa Furchner - Lasalle Secondary School

Doug Ross - Lockerby Composite School

Julie Lamontagne - ESC Champlain

Cody Walter - Lively District SS

Lisa Schneider - Lockerby Composite School

Carly Nichols - St Benedict Catholic Seconary

Geoff MacRae - Lasalle Secondary School

Kristina Fabris - Lo-Ellen Park SS

Dave DiCarlantonio - St Charles College

Andrea Camirand - St Charles College

Carly Fitzsimmons - St Charles College

Alyssa Unwin - Chelmsford Valley DCS

Jean Marc Bennett - Lo-Ellen Park SS

Marissa Kennedy - Sudbury Secondary School

Scott Cliff - Confederation Secondary School

Tanya Silander - Lively District SS

Patrick Quenville - ES Macdonald Cartier

Jamie Boulard - ESC L'Horizon

Matt Wright - Lasalle S.S.

Katie Farrell - Lockerby CS

Denis Weiman - ESC Champlain

Cara Kirkpatrick - St Charles College

Kyle Jackson - Bishop A. Carter CSS

Lynn Moffatt - Lasalle SS

Jon Gregoris - Lockerby CS

Robin Chang - St Charles College

Josée Pelland - College Notre Dame

Cale Predon - Chelmsford VDCS

Allie Paventi - Marymount Academy

Chantal Beaulieu - ESC Champlain

Mathieu Ansell - ES Macdonald Cartier

Christine McFadden - Bishop A. Carter

Jeffrey Deault - College Notre Dame

Sarah Bouchard - Lasalle S.S.

Kyle Gorman - Lively DSS

Lindsay Moore - St Benedict CSS

Jonathan Oakes - ESC Champlain

Stephanie Posso - St Charles College

David Endleman - Lockerby

Jennifer Moyle - Confederation SS