Naughton High School Race - RESULTS
00:30.0 Times
Race Name Category School Start Finish Elapsed Place
2.5 km Novice Girls
4 Kelsey Hill Jr. Girls Lockerby 02:30.0 10:32.0 08:02.0 1
11 Natasha Jakelski Jr. Girls Lockerby 05:00.0 13:26.0 08:26.0 2
8 Emily Duhaime Sr. Girls LEP 04:30.0 14:56.0 10:26.0 3
6 Kassidy Kennedy Jr. Girls CFD 03:30.0 16:31.0 13:01.0 4
7 Andrea Bass Jr. Girls Lockerby 04:00.0 17:13.0 13:13.0 5
5 Sarah Giroux Sr. Girls LEP 03:00.0 17:25.0 14:25.0 6
2 Alanna McDevitt Jr. Girls CFD 01:30.0 18:25.0 16:55.0 7
2.5 km Novice Boys 18 Stephen Ayotte Jr. Boys LEP 09:30.0 16:41.0 07:11.0 1
12 Dan Wyzinski Sr. Boys Lively 06:30.0 13:57.0 07:27.0 2
14 Dave W Sr. Boys Lively 07:30.0 15:44.0 08:14.0 3
17 Josh Murphy Jr. Boys Lockerby 09:00.0 18:05.0 09:05.0 4
16 Joe McMurray Sr. Boys Lively 08:30.0 18:14.0 09:44.0 5
15 Chris Ketola Sr. Boys Lively 08:00.0 18:51.0 10:51.0 6
13 Andrew Sword Sr. Boys Lively 07:00.0 19:12.0 12:12.0 7
5 km Jr./Sr. Girls 19 Annegret Henninger Jr. Girls Lockerby 11:30.0 28:46.0 17:16.0 1
21 Meaghan Lickley Sr. Girls LEP 12:30.0 31:29.0 18:59.0 2
22 Tiff Annie Kenny Sr. Girls CFD 13:00.0 41:34.0 28:34.0 3
23 Anna Kretzschmar Sr. Girls CFD 13:30.0 45:05.0 31:35.0 4
20 Jessie Junkin Sr. Girls CFD 12:00.0 47:16.0 35:16.0 5
5 km Jr./Sr. Boys 29 Matti Little Jr. Boys Lockerby 16:30.0 29:30.0 13:00.0 1
25 Sean Kershaw Jr. Boys Lockerby 14:30.0 28:26.0 13:56.0 2
31 Chris Hey Jr. Boys LEP 17:30.0 32:27.0 14:57.0 3
37 Kyle Bilinski Sr. Boys Lively 20:30.0 36:04.0 15:34.0 4
34 Scott Smith Sr. Boys Lively 19:00.0 35:01.0 16:01.0 5
30 Russ Hanson Jr. Boys LEP 17:00.0 33:34.0 16:34.0 6
38 Nicholas Dubˇ Sr. Boys LEP 21:00.0 38:10.0 17:10.0 7
27 Robert King Jr. Boys LEP 15:30.0 32:49.0 17:19.0 8
28 Sam Merrifield Jr. Boys LEP 16:00.0 34:18.0 18:18.0 9
35 Landon Ryan Sr. Boys Lively 19:30.0 38:33.0 19:03.0 10
26 Tyler Wilson Jr. Boys CFD 15:00.0 36:25.0 21:25.0 11
40 Peter Rintila Sr. Boys Lively 21:30.0 44:25.0 22:55.0 12
32 Cory Bedard Sr. Boys CFD 18:00.0 44:12.0 26:12.0 13
33 Brandon Daynard Sr. Boys CFD 18:30.0 51:14.0 32:44.0 14
36 Adam Brooks Sr. Boys CFD 20:00.0 57:00.0 37:00.0 15
8 km Sr. Boys 47 Jon Hey Jr. Boys Lockerby 27:00.0 51:27.0 24:27.0 1
48 David Endlemen Sr. Boys Lockerby 27:30.0 52:19.0 24:49.0 2
49 Matt Smider Sr. Boys LEP 28:00.0 53:28.0 25:28.0 3
43 Justin Wilson Sr. Boys CFD 25:00.0 56:17.0 31:17.0 4
44 Trystan Kusinskis Sr. Boys LEP 25:30.0 00:44.0 35:14.0 5
45 Chris Noob Sr. Boys LEP 26:00.0 02:02.0 36:02.0 6
42 Ryan Gillard Sr. Boys LEP 24:30.0 22:40.0 58:10.0 7

Back to SDSSAA Home Page